Віртуальне підприємство ТОВ «Агробізнес»

МЕТА

Натренувати в учасників бізнес-симуляції компетентності лідерства, стресостійкості, комунікацій та командоутворення, впевненості, умінь проводи переговори, працювати із сучасними онлайн-платформами та управляти проектами у форматі Learning-By-Doing.

Як це працює?

Уявіть, що Ви опинилися на операційному столі і хірург говорить Вам: “Я прослухав курс лекцій в одному з найкращих університетів , здав іспит з відзнакою, але жодного разу не тримав у руках скальпель. Це буде перша в моєму житті операція.” Довірили б ви проведення складної операції людині, що не мала реального досвіду?

Бізнес-симуляція – інтерактивна модель економічної системи, яка за своїми внутрішніми умовами максимально наближена до реалії.

Інтерактивний характер Бізнес-симуляції дозволяє:

– отримати та розвинути свої навички та компетенції щодо управління компанією;

– сформувати комунікаційні навички;

– в умовах ігрової дійсності сформулювати цілі і завдання, а також розробити план дій, вирішити тактичні і стратегічні завдання, і в результаті підвищити ефективність бізнес -процесів.

 

Бізнес-симуляції дають впевненість у тому, що ваша команда вибере правильний курс, знайде оптимальні рішення навіть в умовах обмеженого часу.

 Учасники бізнес-симуляції упродовж 36 годин (6днів*6 годин) працюють на управлінських посадах, виконуючи покладені на них функції на завдання бізнесу. Серед основних посад є: директор, комерційний директор, керівник проектного офісу, офіс-менеджер, працівники відділів управління персоналом, маркетингу та планово-фінансового відділу.

Роль засновників, контрагентів та працівників цеху грають консультанти, що є у кожному відділі.

Віртуальне підприємство працює у режимі реального часу, проводячи продажі, вирішуючи проблеми команди, управляючи проектами тощо.

Як долучитися?

Надішліть нам лист і ми запропонуємо Вам цікавий варіант стажування

або просто заповніть анкету

Dashboard керівника

Інтерактивна модель бізнесу, побудована на основі
Balanced Scorecard.

Спостерігайте за розвитком бізнесу онлайн!

Поділитися
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •